Aplikacja Promo-Plan

Promo-Plan to pierwsza na rynku uniwersalna aplikacja służąca do zarządzania procesem szeroko rozumianych promocji.
Dedykowana jest do różnego rodzaju odbiorców: producentów, usługodawców, sieci handlowych, domów mediowych, agencji reklamowych i innych podmiotów, które mają swoją rolę w procesie tworzenia, egzekucji czy ewaluacji działań i produktów promocyjnych.
W odróżnieniu od wielu istniejących wewnętrznych aplikacji, Promo-Plan jest narzędziem uniwersalnym i służy nie tylko do zarządzania procesami wewnątrz firmy, ale również pozwala na włączenie do procesu firm zewnętrznych (jednocześnie zabezpieczając dane firmy).
Aplikacja jest obecnie w fazie rozwoju i wewnętrznych testów. Jeśli chcą Państwo uzyskać zaproszenie do testowania aplikacji prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych w sekcji kontakt.

Kontrola kosztów promocji

Kontrola kosztów promocji

Bieżąca kontrola kosztów i końcowe rozliczanie promocji często przysparza dużych trudności, ze względu na zmiany jakie nastąpiły w trakcie realizacji. Promo-Plan pozwala na stałe monitorowanie kosztów przez wszystkie upoważnione strony a na koniec generuje rozliczenie. Jednocześnie dane kosztowe można w łatwy sposób wyeksportować do innych aplikacji w celu dalszej analizy.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Praca w jednym systemie pozwala zaoszczędzić czas, informacja zapisana raz jest dostępna dla wszystkich, nie trzeba jej kopiować i wysyłać np. mailem, wystarczy zaprosić nową osobę do promocji. Poprzez wprowadzanie danych przez wielu użytkowników, unikamy duplikowania pracy oraz potrzeby łączenia danych z kilku różnych źródeł.
Dodatkowo dzięki możliwości zapisywania raz stworzonych schematów działań, przygotowanie każdej kolejnej promocji wymaga znacznie mniej czasu.

Baza wiedzy firmy

Baza wiedzy firmy

Dzięki Promo-Plan wszystkie działania promocyjne wraz z materiałami dodatkowymi zapisywane są w jednej bazie danych, a nie w dziesiątkach katalogów i programów pocztowych pracowników firmy. Dzięki temu wszyscy upoważnieniu użytkownicy mają dostęp do danych archiwalnych i wniosków. Powstała z czasem Baza Wiedzy firmy jest niezastąpionym źródłem informacji zarówno dla zarządu, dla nowych pracowników, czy w przypadku zastępstw w firmie.